Про центр

LUBAVA – перший сучасний торговий комплекс в центрі міста Черкаси. Це об'єкт міського значення, улюблене місце покупок, дозвілля і розваг. Це не просто торговий центр - це символ моди і краси, принципово нове місце суспільного життя міста, місце шопінгу, зустрічей і побачень.

Новий модний центр Черкас з'явився в самому серці міста в 2013 році. Ця територія більше 50 років була зайнята трикотажною фабрикою "Любава". Розміщення промислового об'єкта в центрі міста було не тільки нерентабельним, але і значно погіршувало вигляд центральної вулиці Черкас – бульвару Шевченка.

 
 
 

Починаючи з 2007 року, потужності фабрики були винесені з існуючої будівлі, яка, фактично, була порожньою. Тому вся міська громадськість у 2010 році позитивно поставилася до ініціативи інвестиційно-девелоперської компанії Budhouse Group реконструювати існуючу будівлю і розмістити тут сучасний торгово-розважальний центр. Назву для нового молу залишили історичну - LUBAVA, тобто улюблене місце для покупок, розваг і відпочинку.

Тип об'єкту:

окружний
торгово-разважальний
центр

Формат:

fashion-center

Поверховість:

4 рівня

GBA:

26 000 кв. м.

GLA:

18 000 кв. м.

 
Мапа центру 
Послуги 
Ресепшен
Wi-Fi
Ліфт
Ескалатор
Обмін валют
Банкомат
Вбиральня
Паркінг

Контакти 

+38 (0472) 360-908info@lubava.ua
+38 (073) 220-40-25marketing@lubava.ua