Супер парк дитячий РЦ

 

Спортивні атракціони: футбол, баскетбол, аерохокей, кінект, залучають дітей від 6-7 років і старше, так як сприяють розвитку спортивного духу і орієнтують на досягнення високих результатів.

За допомогою наших ігрових апаратів Ви зможете здійснювати неймовірні польоти в іншу реальність, відчути себе мотогонщиком, зіграти в футбол, баскетбол, аерохокей! І, звичайно, Вас не залишать байдужими наші призові розважальні апарати! Чим краще Ви граєте, тим більше отримуєте призових квитків і тим більше іграшок Ви отримуєте на них в призотеці.

 Симулятор - один з найбільш затребуваних і популярних видів атракціонів, що не вимагає активного втручання і управління від дитини. Комбінація рухомого крісла і монітора, на який транслюється зображення, роблять будь-яке відвідування атракціону емоційно насиченим і незабутнім.

Відеоігри: автосимулятори, стрільба з різних видів зброї - розвивають у дітей точність, зосередженість і гостроту реакції.

Для найменших відвідувачів ми пропонуємо розважитися на каруселіпокататься на казковій кареті - гойдалці, поліцейському вертольоті, літаку і безліч інших машинок.

У нас Ви зможете покататися на міні - поїзді. Паровозик порадує не тільки самих маленьких, але і їх батьків.

 

Джаммпінг - являє собою жорсткий батут, один з найбільш улюблених нашими відвідувачами атракціонів дарує неповторне відчуття польоту і відчуття висоти! Діти різного віку готові подовгу стрибати на джампінгу під наглядом досвідченого оператора.

Міні-боулінг. Ми передбачили для наших гостей можливість гри в справжній боулінг. Отримати задоволення може навіть наймолодший і не дуже досвідчений гравець.

Одне з найбільш відвідуваних місць в центрі - дитяча кімната і багаторівневий лабіринт з двома сухим басейнами і кольоровими кульками. Тут батьки можуть залишити дитину на тривалий час під наглядом досвідченого вихователя.

Багаторівневий простір цього атракціону дає можливість одночасно великій кількості дітей розважатися всіма доступними способами - кататися з гірок, долати перешкоди, проходити по підвісних містках і грати в традиційні дитячі ігри.

Улюблений атракціон наших маленьких друзів - рибалочку! Час гри не обмежена, а після закінчення рибного лову кожен отримує будь-який вподобаний подарунок!

Любителі автомобільних гонок можуть із задоволенням розважитися на нашому Автодромі. Ви можете керувати автомобілем удвох - дорослого з дитиною.

Призові автомати - всі види розважальних апаратів відмінно допомагають дітям розвивати логічне мислення і спритність. За результатами гри будь-яка дитина буде винагороджений призовими квиточками, які зможе обміняти в призотеці на вподобану йому іграшку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Телефон:
+38 (067) 544 52 62
Робочі години:
Пн – Нд: 10:00-21:00
Категорія:
Ігри

Не пропустіть важливого

Дізнавайтеся першими про події,акції та знижки у ТРЦ Lubava