25.12.21-31.12.21

Новорічні зустрічі з Дідом Морозом!

25.12 – Анімаційна програма «Єдинороги» та зустріч з Дідом Морозом та Снігурочкою. 

25 грудня з 15:00 вашу малечу захопить світ наймиліших створінь – Єдинорогів. Вони володіють невідомими чарами та виконують бажання. Саме тому усі мріють потрапити на свято з чарівними звірями. Вони будуть веселитись, грати, танцювати та з задоволенням розкажуть про свою чарівну країну. Після чого усі разом будуть кликати Діда Мороза та його помічницю – Снігурочку. 

Усіх, хто приготує віршики, чекають солодкі подарунки від партнера новорічних свят – мережі магазинів Comfy. 


26.12 – Анімаційна програма «Крижане серце» та зустріч з Дідом Морозом та Снігурочкою 

Королева Еренделла – Ельза та її сестричка Анна готують грандіозний святковий бал, де гостей чекає весела стрілянина м’якими бурульками, величезна крижана сніжинка з перешкодами, чарівна завірюха та зігріваюча дискотека. Спеціальним гостем стане Дід Мороз та Снігурочка. Кожен охочий зможе розповісти їм віршик, за що отримає солодкий подарунок від партнера -  мережі магазинів Comfy. 


27.12 – Анімаційна програма «Три Коти» та зустріч з Дідом Морозом та Снігурочкою

Такі веселі та неслухняні Коржик та Карамелька приготували для вас риболовлю у справжньому морі, салют із цукерок, танцюючі клубочки та найулюбеніше Міу-міу-міу. Чекаємо кожного з новорічними віршиками, адже в кінці програми на свято завітає Дід Мороз та Снігурочка з солодкими подарунками від партнера новорічних свят – мережі магазинів Comfy. 


30.12 – Анімаційна програма «Принцеса Анна» та зустріч з Дідом Морозом та Снігурочкою

Цього дня на ва чекає запаморочлива програма з найсучаснішими дівчатами – Квін Бі та Дівою. Гламурні ляльки знають все про веселощі. Аніматори ляльки Лол увірвуться на свято і нікому не дадуть нудьгувати, ваші діти будуть грати, веселитися, танцювати та проходити різні завдання. Після справжніх веселощів усі разом будемо кликати Діда Мороза та його помічницю – Снігурочку. 

Усіх, хто приготує віршики, чекають солодкі подарунки від партнера новорічних свят – мережі магазинів Comfy. 


31.12 – Анімаційна програма «Холодне Серце» та зустріч з Дідом Морозом та Сінді Лу.  

31 грудня з 15:00 веселий добряк-сніговик Олаф буде зустрічати малих гостей ТРЦ. Аніматори з дітьми обов’язково заспівають улюблені пісні та влаштують запальні танці. Ніхто не замерзне, а Ваші серця зігріються від радості, а потім розтануть в атмосфері доброти та казки. Найзаповітніші бажання ваші дітки зможуть загадати наприкінці свята Діду Морозу, а Снігуронька подарує солодкий подарунок від партнера свята – Comfy.

Новорічні зустрічі з Дідом Морозом!

Не пропустіть важливого

Дізнавайтеся першими про події,акції та знижки у ТРЦ Lubava