03.02.20-03.02.20

У ТРЦ «Любава» відкриється магазин SKECHERS.

У черкаському ТРЦ «Любава» відкриється магазин американського бренду Skechers. Загальна площа нового магазина складе 127 кв. м.

Американський бренд Skechers був заснований в 1983 році підприємцем Робертом Грінбергом. Взявши за основу новий напрямок - модне взуття для молоді, компанія Skechers швидко досягла успіху і стала світовим лідером в дизайні, виробництві, маркетингу та продажу модного взуття. Skechers відкинув складні технології при виробництві кросівок, і зробив ставку на дизайн і колір, з'єднавши два поняття - спорт і мода. В каталозі бренду представлені стильні моделі чоловічого, жіночого взуття, а також спортивної та повсякденного взуття для дітей і підлітків. Сьогодні продукцію Skechers можна придбати в більш ніж 100 країнах світу, в тому числі і в Україні. У 2014 році Skechers знову підтвердив статус «Компанія року» за версією рейтингу FOOTWEAR PLUS.

Загальна площа ТРЦ «Любава» становить 26 000 кв. м, орендна 18 000 кв. м.  Дворівневий паркінг розрахований на 200 машиномісць. Якірними орендарями ТРЦ «Любава» є: продуктовий супермаркет «Сільпо», супермаркет електроніки і побутової техніки Comfy, взуттєва мережа ССС, іспанська ритейлер InditexGroup (бренди Bershka, Stradivarius і Pull and Bear), польський роздрібний оператор одягу ЛПП Груп (Reserved, CroppTown і Mohito) і ін.

Девелопер ТРЦ «Любава» - Budhouse Group.
У ТРЦ «Любава» відкриється магазин Skechers.

Не пропустіть важливого

Дізнавайтеся першими про події,акції та знижки у ТРЦ Lubava