12.10.21-17.10.21

Запрошуємо провести великі козацькі вихідні в ТРЦ "Любава"

Цілих чотири дні народних гулянь, веселощів та розваг для наших відвідувачів!
Цього тижня, 14 жовтня, у день свята Покрови Пречистої Богородиці українці вшановували козаків як один з ключових елементів у ствердженні української державності.
Тож, в четвер з 15:00 пропонуємо нашим відвідувачам зануритися в народні гуляння з веселими жартами, сучасною етнічною музикою, тематичною фотозоною, аквагримом, видовищним шоу від справжніх козаків та майстер-класами.
Чоловіки пройдуть посвяту в козаки. Учасники зможуть позмагатися в спортивних завданнях, спритності, ерудиції та силі волі – саме ці якості притаманні справжнім козакам! Найвитриваліші будуть нагороджені подарунками від партнерів: Боулинг клуб "Lucky Strike" атракціону віртуальної реальності "X-ride", "D-tech" та кінотеатру Multiplex. Після, боулінг-клуб "Lucky strike" всіх присутніх пригостить козацькими смакотою!
15 жовтня о 15:00 відвідувачів чекає розважальна ітнерактивна програма від козаків з відомого мультфільму та працюватиме майстер з народного промислу, де дорослі і малі дізнаються більше про народні іграшки та спробують працювати з глиною.
16 жовтня, у суботу, з 15:00 в ТРЦ лунатиме поєднання справжньої української пісні та музики з новітніми тенденціями від ансамблю української пісні "Росава". Також, для любителів солоденького працюватиме майстриня, яка разом з вами по святковому оформить козацьке печиво. 
17 жовтня о 15:00 пройде ваш улюблений майстер-клас з малювання! 
Стань справжнім козаком разом з ТРЦ "Любава"!  Чекаємо Вас!
Запрошуємо провести великі козацькі вихідні в ТРЦ "Любава"

Не пропустіть важливого

Дізнавайтеся першими про події,акції та знижки у ТРЦ Lubava