09.03.24-09.03.24

Більше, ніж робота!

ПРОДАВЕЦЬ-КОНСУЛЬТАНТ Berska, Stradivarius, Pull&Bear (ТРЦ Lubava).


Ви пристрасні, допитливі, мотивовані та динамічні? Любите моду і святкуєте самовираження? Приєднуйтесь до команди, де ви зможете бути собою та сяяти серед таких талановитих людей, як ви!

Що ми очікуємо від вас:
- Наявність попереднього досвіду в роздрібній торгівлі є плюсом, але найбільше ми піклуємося про те, що ви хочете вчитися та розвиватися разом із нами. В Inditex ви знайдете більше, ніж роботу.
- З першого дня ви будете працювати в команді і мати власний голос. Ви розвинете свої навички та отримаєте відповідальність. У вас під рукою будуть всі інструменти, щоб виконувати свої обов’язки.
 
Що ми пропонуємо:
Окрім конкурентоспроможної заробітної плати, ви також отримаєте знижку 25% у будь-якому з наших брендів, страховку від нещасних випадків, 24-денну оплачувану відпустку. 
Наш внутрішній талант є нашим найбільшим надбанням, і ми пишаємося тим, що пропонуємо внутрішні програми просування, де ви знайдете можливості для зростання та навчання, та багато іншого!
 
Наш бізнес чітко прагне до рівності та недискримінації. 
Ми прагнемо, щоб наш процес набору був безбар’єрним і максимально інклюзивним для кожного. Будь ласка, повідомте нас, якщо вам потрібна додаткова підтримка або внесення будь-яких змін у процес співбесіди або для виконання обов’язків, перерахованих у цій посадовій інструкції.

Відправляй резюме за адресою:
HR_Ucrania@inditex.com

Або звертайся за номером телефону:
+38 063 340 54 78


 
Більше, ніж робота!

Не пропустіть важливого

Дізнавайтеся першими про події,акції та знижки у ТРЦ Lubava