KIKO Milano

Компанія KIKO MILANO, заснована 1997 року в Італії, змінила традиційні косметичні стандарти по всьому світу. Сьогодні компанія KIKO налічує понад 900 магазинів у 20 країнах, а також інтернет-магазини в 35 країнах і пропонує широкий асортимент - понад 1 600 високоякісних товарів, зокрема декоративну косметику, аксесуари та новітні засоби для догляду за шкірою.

KIKO черпає натхнення в атмосфері та традиціях Мілану - світової колиски мистецтва, моди та дизайну, вловлює найостанніші тренди та розповідає про них жінкам у всьому світі, майстерно поєднуючи якість і творчий початок - споконвічні італійські риси - зі світовими ідеями та рішеннями. Всесвіт KIKO - це сцена, де знаходять своє втілення нові образи та сміливі ідеї.

Висока якість і безпека в поєднанні з творчим підходом, бездоганним смаком і увагою до деталей - цим виділяється KIKO MILANO.
Близько 97% декоративної косметики та засобів для догляду за шкірою обличчя і тіла виробляється в Європі, а також у США, Кореї та Японії. Кожен засіб - результат тривалих досліджень і розробок команди професіоналів. Вся косметика, що випускається брендом, проходить дерматологічне тестування в незалежних лабораторіях для сертифікації безпеки KIKO.
KIKO Milano
Телефон:
Робочі години:
Пн – Нд: 10:00-21:00
Категорія:
Парфумерія, косметика

Не пропустіть важливого

Дізнавайтеся першими про події,акції та знижки у ТРЦ Lubava