LC Waikiki

Люди повинні мати можливість одягатися відповідно до їхнього способу життя та бюджету, та почували себе добре при цьому", тому ми вважаємо, що "кожен має право одягатися гарно".

Про компанію

Заснований в 1985 році у Франції бренд "LC Waikiki" був придбаний нинішньої компанією "LC Waikiki Mağazacılık" в 1997 році. "LC Waikiki" є компанією-трендсеттером, ініціатором просування доступної моди, колекції якої, а також бачення роздрібної торгівлі є прикладом для різних марок. "LC Waikiki" продовжує свій захоплюючий розвиток у якості турецького бренду протягом 17 років у складі "LC Waikiki Mağazacılık". Сьогодні компанія "LC Waikiki Mağazacılık" - лідер галузі мереж роздрібних магазинів Туреччини, надає послуги мільйонам покупців у 602 магазинах "LC Waikiki" в 192 містах та 28 країнах світу. Відповідно до доповіді про індекси витратного коефіцієнта у сфері готового одягу в Туреччині, яка готується та публікується KMP кожні пів року починаючи з літа 2004 року, компанія "LC Waikiki" зберігає лідерські позиції на ринку. Прагнення бути в трійці лідерів в Європі ...


Компанія "LC Waikiki Mağazacılık", що почала свої міжнародні інвестиції в 2009 році, відкрила свій перший європейський магазин в Румунії. Мережа "LC Waikiki Mağazacılık", що складається з 188 магазинів в 28 країнах, включаючи Албанію, Алжир, Вірменію, Азербайджан, Бангладеш. Білорусь, Боснію і Герцеговину, Болгарію, Грузію, Єгипет, Іран, Казахстан, Косово, Киргизстан, Македонію, Молдову, Марокко, Ірак, Польщу, Румунію, Росію, Ірак, Україну, Оман, Китай, Саудівську Аравію, Сербію, Туреччину та Сполучені Арабські Емірати, планує до кінця 2016 року збільшити кількість міжнародних магазинів до 250. Метою "LC Waikiki Mağazacılık" з 2009 року є швидке розширення на міжнародних ринках, і сьогодні компанія об'єднана прагненням до 2023 року стати однією з трьох найуспішніших мереж роздрібної торгівлі в Європі.
LC Waikiki
Телефон:
Робочі години:
Пн – Нд: 10:00-21:00
Категорія:
Одяг та взуття

Не пропустіть важливого

Дізнавайтеся першими про події,акції та знижки у ТРЦ Lubava