Puma Sportcenter

Про компанію PUMA.
З 1948 року PUMA створює інноваційні продукти для кращих і найшвидших спортсменів в світі: від футболу до гольфу, від мотоспорту до бігу. Наші спортсмени встановлюють світові рекорди, виграють медалі і проживають незабутні моменти, які змінюють і розвивають спорт. Міцна зв'язок між спортсменом і продуктом є візитною карткою PUMA.
Місія PUMA - бути найшвидшим спортивним брендом у світі. Завдяки нашому нескінченному прагненню розвивати спорт, ми #ForeverFaster (Завжди Швидше). Бути завжди швидше - наша мантра. Завжди швидше - це більше ніж швидко. Завжди швидше - це більше 65 років спортивних продуктів для швидких атлетів.
Ми не боїмося ризикувати. Ми довіряємо нашим інстинктам і часом робимо несподіваний вибір - це робить нас сміливими.
Що б ми не робили, ми робимо це свідомо. Ми робимо сильні заяви, ми сміливі і ми віримо в себе - це робить нас впевненими.
Нічого не може перешкодити нам на шляху до здійснення нашої мрії. Ми віримо, що запорука успіху полягає в нескінченному прагненні покращувати себе. Ми - цілеспрямовані.
Ми живемо і насолоджуємося процесом гри. Для нас спорт - більше, ніж перемога будь-якою ціною. Нам подобається здорова конкуренція і гра. Це робить нас радісними

Puma Sportcenter
Телефон:
(0472) 59-98-45
Робочі години:
Пн – Нд: 10:00-21:00
Категорія:
Одяг та взуття

Не пропустіть важливого

Дізнавайтеся першими про події,акції та знижки у ТРЦ Lubava