Сільпо

«Сільпо» - це найбільша в Україні мережа супермаркетів, яка налічує понад двухсот супермаркетів як в Києві, так і в регіонах України. Мережа «Сільпо» належить до найбільш динамічно розвиваючогося торговельно-промислового холдингу Fozzy Group, який має великий досвід в сфері роздрібної торгівлі.

 Супермаркет «Сільпо» - це магазин самообслуговування, асортимент якого налічує до 30000 найменувань продуктів харчування і супутніх товарів залежно від величини торгової площі магазина.

Магазини мережі «Сільпо» пропонують покупцям широкий вибір свіжих продуктів харчування, а також промислові товари та косметику. Крім того, в магазинах «Сільпо» Ви можете знайти якісні товари за доступною ціною під власною торговою маркою мережі «Премія». ВТМ «Премія» пропонує покупцям широкий асортимент товарів щоденного споживання за розумною ціною. Якість товарів ВТМ «Премія» відповідає якості брендової продукції.

Покупці торгової мережі «Сільпо» можуть отримувати більше вигод від покупок в супермаркетах, ставши учасниками програми для постійних покупців «Власний Рахунок». Програма «Власний Рахунок» допомагає економити гроші на покупках, а також отримувати додаткові індивідуальні переваги. З «Власного Рахунку» кожен візит до супермаркету приносить нашим постійним покупцям набагато більше: ВИГОДИ від покупок в «Сільпо»; привабливих і корисних ПРОПОЗИЦІЙ; ТОВАРІВ - якісних і ексклюзивних, вигідних і доступних; цікавої інформації про акції, новинки і т. д .; і просто більше ЗАДОВОЛЕННЯ від нашої мережі!

Сільпо
Телефон:
0-800-301-70-7
Робочі години:
Пн – Нд: 07:30-22:00
Категорія:
Послуги

Не пропустіть важливого

Дізнавайтеся першими про події,акції та знижки у ТРЦ Lubava