Столична Ювелірна Фабрика

Столична Ювелірна Фабрика ™ - це компанія, створена професіоналами, які закохані в свою справу - виробництво ювелірних прикрас.

Історія бренду бере свій початок в 1997 році. Долаючи будь-які складнощі, компанія постійно вдосконалювалася, впроваджують сучасні ювелірні технології. Використовуючи нове обладнання по виготовленню золотих кілець, сережок, ланцюжків, браслетів прагнула досягти найвищого стандарту якості, як у виробництві ювелірних прикрас, так і в обслуговуванні клієнтів.
За цей час нашими клієнтами стали більше 100 000 чоловік, а модельний ряд ювелірних прикрас зараз налічує близько 500 000 виробів із золота і срібла в асортименті. Ювелірна мережа нараховує більше 100 фірмових магазинів в багатьох містах України. Крокуючи в ногу з часом, компанія йде назустріч своїм покупцям, даючи можливість здійснювати покупки не виходячи з дому. Зручний сервіс інтернет-магазину Столичної ювелірної Фабрики ™ відповідає нашим високим стандартам обслуговування.
В офіційному інтернет-магазині Столичної ювелірної Фабрики ™ представлені золоті і срібні кільця, обручки, сережки зі вставками і без них.
Прекрасні підвіси, браслети і кольє з дорогоцінним і напівдорогоціним камінням зі срібла і золота різних відтінків здивують Вас своїм різноманіттям.
В онлайн-каталозі є ювелірні прикраси не тільки для жінок, але і для чоловіків. Не забудьте заглянути в розділ «Для дітей» - ювелірні вироби з милим і оригінальним дизайном обов'язково сподобаються Вашим дітям.
На сайті Представлені унікальні золоті прикраси італійського бренду Francelli - нашого партнера. Вироби італійських майстрів Представлені лімітованими колекціями. Francelli - філософія свята в повсякденному житті! І це далеко не все! На сайті є Не тільки ювелірні прикраси, а й столове срібло, ікони.
Купуючи на офіційному сайті Столичної ювелірної Фабрики ™, Ви отримуєте безліч переваг. Саме вони дозволили нам заслужити любов і довіру до бренду в сотень тисяч українців.
Офіційний сайт: stolychnashop.com.ua
FB-сторінка: https://www.facebook.com/stolychna/
Insta-аккаунт:https://www.instagram.com/stolychna/
Столична Ювелірна Фабрика
Телефон:
0 800-300-585
Робочі години:
Пн – Нд: 10:00-21:00
Категорія:
Ювелірні вироби

Не пропустіть важливого

Дізнавайтеся першими про події,акції та знижки у ТРЦ Lubava