Yves Rocher

Французький бренд Yves Rocher, Експерт Рослинної Косметіки ® з 1959 року, вже понад 60 років створює ефективні косметичні і парфумовані засоби, піклуючись про жінок всього світу і здійснюючи цю місію з повагою до природи.
Продукція компанії представлена ​​в шести косметичних категоріях: догляд за обличчям, тілом та волоссям, парфумерія, макіяж і гігієна.
Ключові beauty-продукти бренду - це, звичайно ж, догляд за шкірою обличчя і тіла. Компанія пропонує ефективні формули для всіх типів шкіри на основі рослинних інгредієнтів, вирощених на власних полях.
Великим успіхом у всьому світі (і в Україні в тому числі) користується експертний догляд за волоссям від Yves Rocher, а також кошти для ванни і душа з приголомшливими ароматами.
Понад 1100 інгредієнтів натурального походження, максимум натуральних компонентів в формулах, повністю контрольований цикл виробництва - це не все, чим може пишатися бренд.
Екоответственность і захист навколишнього середовища - ось що лежить в основі всього, що створюється брендом.
Yves Rocher не тільки зменшує використання природних ресурсів для свого виробництва і вага упаковок, вибирає концепцію екодизайну для продуктів і використовує вторинно перероблені матеріали: компанія також підтримує екопроекти Фонду Yves Rocher, серед яких - висадка дерев (Фонд Yves Rocher зобов'язався висадити 100 млн. Дерев по всьому світу до кінця 2020 року) і допомогу в розвитку кращих локальних жіночих екопроект в рамках премії «Земля Жінок».
 
Yves Rocher
Телефон:
(0472) 599 809
Робочі години:
Пн – Нд: 10:00-21:00
Категорія:
Парфумерія, косметика

Не пропустіть важливого

Дізнавайтеся першими про події,акції та знижки у ТРЦ Lubava