Giardini

Мережа магазинів взуття "Giardini" - це історія довжиною в 10 років і приклад того, як можна реалізувати себе, просто роблячи те, що подобається.

Все почалося восени 2006 року, коли в Миколаєві з'явився перший франчайзинговий магазин мережі Лучано Карварі. Три роки роботи дали досвід і шалене бажання не зупинятися.

Як підсумок - 1 грудня 2009 року з'явилася нова вивіска GIARDINI, що в перекладі з італійської означає "сади", і нова історія.

П'ять років роботи - і магазини "Giardini" працюють в Херсоні, Одесі, Миколаєві, Черкасах та Кіровограді.

Дві колекції на рік - це більше 2000 моделей взуття та сумок щорічно. І кожен сезон потрібно бути ще цікавіше, ще яскравіше, ще гарніше для більшого числа клієнтів. Ми намагаємося врахувати смак і ритм різних міст, різних людей і не боятися показати нове і незвичайне.

Більше 40 фабрик Італії, Іспанії, Португалії, Бразилії і Туреччини шиють взуття для торгової марки "Giardini". Ми не боїмося експериментувати - нові країни і нові фабрики - це можливість зробити колекцію ще більш повне, яскраве і непередбачуваною.

Ми не продаємо взуття - ми створюємо емоції!

Для всіх клієнтів діє система лояльності:

- При здійсненні першої покупки клієнтові видається дисконтна карта "Giardini", яка дає право на отримання 5% знижки від вартості товару вже з другої покупки.

- При досягненні загальної вартості покупок на суму 30 тис. Грн. дисконтна карта дає право на отримання 10% знижки від вартості товару.

- При досягненні загальної вартості покупок на суму 50 тис. Грн. і більше дисконтна карта дає право на отримання 15% знижки від вартості товару.

Giardini
Телефон:
(094) 811-36-30
Робочі години:
Пн – Нд: 10:00-21:00
Категорія:
Одяг та взуття