TsarArt

Український бренд Tsar.store - справжні речі для справжніх людей!  

Давайте знайомитися! Ми - український бренд Tsar.store, і займаємося виготовленням шкіряних аксесуарів ручної роботи з 2012 року. У нас два напрямки і працюємо під двома брендами:
- Tsar.store - готові вироби на продаж в сегменті ціна / якість;
- TsarArt - ексклюзивні вироби зі шкіри, як правило виготовляються на замовлення і в одному екземплярі.

Ми не тільки створюємо якісні вироби, але і робимо майстер-класи, ділимося своїм досвідом і навчаємо всіх бажаючих. Наші вироби - це шкіряні гаманці і портмоне, клатчі, сумки і рюкзаки, тревел-кейси, обкладинки на паспорт, ключниці і т.д. Ми дуже любимо, то чим займаємося і це відразу видно в наших виробах. Початок нашого шляху в 2012 році було з бренду TsarArt. Самого початку ми займалися виробами на замовлення в одному екземплярі, ексклюзив. За цей час нам захотілося рости і радувати ще більше кількість людей нашими виробами. Тому в 2019 році було вирішено створити ще один бренд, а саме Tsar.store, де базові моделі завжди будуть в наявності.

Кожна наша модель продумана до дрібниць. У кожен виріб вкладена душа, так як кожен виріб зроблено вручну. Повністю вручну прошито вощеним шнуром, шкіру самостійно вощимо бджолиним воском, підбирається якісна фурнітура. Тому ми даємо на наші вироби гарантію 3 роки!

TsarArt
Телефон:
+380633857362
Робочі години:
Пн – Нд: 10:00-21:00
Категорія:
Аксесуари