LOVE YOU

LOVE YOU: новий український бренд ювелірних подарунків.
LOVE YOU — новий ювелірний концепт на ринку України.
Бренд позиціонує себе експертом у сфері ювелірних подарунків.
Особливу увагу бренд приділяє романтичним символам — серця, повітряні кулі, знаки нескінченності з креативним дизайном або класичні, з діамантами чи емаллю. Легкий і невимушений дизайн прикрас втілений у всіх кольорах золота та в сріблі з різноманітними ювелірними вставками. LOVE YOU — перший бренд у ювелірному сегменті, який розділив свій асортимент на тематичні сети для того, щоб максимально полегшити процес вибору подарунку для рідних та близьких.
Прикраси-трансформери можна знайти в сеті Create, прикраси з романтичною символікою — в сеті Say Love You, різноманітні знаки — в сеті Love Signs, прикраси з надписами та літерами — в сеті Love Friends, подарунки для дітей — Love Baby, срібні прикраси Love Silver та сезонні сети для для кожної пори року. А також сет Love UA — прикраси вільних українців.

Важлива частина бренду — фірмове пакування для кожного клієнта. Маленька блакитна коробочка з рожевою стрічкою, листівкою, фірмовим папером та особливим ароматом Amore.
Ювелірні подарунки LOVE YOU можна обрати на сайті та замовити онлайн до найближчого фірмового магазину, або ж на відділення пошти.
Звичайно ж, можна завітати в бутик, щоб зануритися в світ LOVE YOU та обрати вашу ідеальну прикрасу.
LOVE YOU
Телефон:
Робочі години:
ПН - НД: 10:00 - 21:00
Категорія:
Ювелірні вироби

Не пропустіть важливого

Дізнавайтеся першими про події,акції та знижки у ТРЦ Lubava